Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Podsumowanie realizacji “Technik w akcji”

Podsumowanie realizacji “Technik w akcji”

Za nami wyjątkowe wydarzenie, w którym uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych, doradcy zawodowi, dyrektorzy szkół, przedstawiciele lokalnych władz, partnerskich uczelni technicznych, Kuratorium Oświaty w Lublinie oraz firm zaangażowanych w realizację projektu.

W miniony piątek odbyło się podsumowanie realizacji projektu “Technik w Akcji”,zorganizowany przez Zespół Szkół nr 1 w Łukowie oraz Branżowe Centrum Umiejętności w Łukowie. Był to dzień pełen inspirujących spotkań, wymian doświadczeń, docenienia wiedzy uczniów oraz promocji kształcenia technicznego i zawodowego. Poradnia reprezentowana była przez dyrektora – Elżbietę Dejryng-Pogonowską oraz doradcę zawodowego – Annę Żądełek. W ramach części konferencyjnej pani Anna Żądełek przybliżyła uczestnikom temat ” Jak budować świadome decyzje edukacyjne”. 

W imieniu Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Łukowie składamy serdeczne podziękowania dyrektorowi ZS nr 1 i BCU- Tadeuszowi Federczykowi oraz całemu zespołowi projektowemu za możliwość bycia partnerem tej inicjatywy. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie uczestniczyć w realizacji projektu, który wspiera rozwój młodzieży, pomaga odkrywać ich zasoby i pokazuje szerokie możliwości edukacyjne oraz zawodowe.

Dziękujemy organizatorom za doskonałą współpracę, zaangażowanie i stworzenie przestrzeni do wspólnego działania na rzecz młodych ludzi. Gratulujemy sukcesu przedsięwzięcia i życzymy kolejnych, równie udanych decyzji!